Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar wieżowca przy ul. Paganiniego w Lublinie. Na miejscu 5 zastępów strażackich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2019 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Duża tragedia . Mam nadzieję , że TBV szybko upora się z tym problemem. Policja i straż pożarna ustalą przyczyny. Pisanie domniemanych komentarzy szczególnie przez sfrustrowanych ludzi to niegodne człowieka. Tragedia dotknęła wielu ludzi. Jak widać z niektórych komentarzy nienawiść ( a może zazdrość ) nie ma granic. Proponuję nie rzucać bezpodstawnych  oskarżeń  i przestać wreszcie szkalować TBV.
 dokładnie, policja i straż pożarna ustalą przyczyny. całe szczęście że budynek nie był w pełni zasiedlony. gdyby było tam więcej ludzi i wybuchła panika, mogłoby dojść do wielkiej tragedii. usuwanie szkód powstałych w czasie gaszenia też nie będzie zabawne dla nowych właścicieli mieszkań. niemniej jednak zwalanie winy na obrońców górek jest także niegodne, proszę więc przypilnować współpracowników. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A POkraki już mają pełne gacie i całą buzię frazesów na PiS. Nie ma to jak sekta Pancernej Brzozy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, poziom architektury i wykonawstwa odpowiada poziomowi "marketingu". PS. Czy na os. Tor nadal woda hasa w garażach po deszczu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziendobry. Zastalem Jolke?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu, że bloczydło było prawie puste. BTW. Czyżby apartamęty w tym mega-gargamelu nie schodziły jak "świeże bułeczki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodza sluchy ze tbv tak spartaczylo robote z instalacjami ze wystarczy ze kable sie dotkna i juz sie jara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka sonda. Ludzie uczcicwi i normalni -łapka w górę, marzący o takich blokach tebefałowskich na Górkach - łapka w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ciekawostka "Paganiniego 23. tbv postawiło apartamentowiec pomimo przeciw Spółdzielni i Mieszkańców. Pomimo, że MPZP nie przewidywał mieszkaniówki, ale dzięki wsparciu Ratusza obeszli to składając wniosek o zabudowę usługową. W trakcie dostali zgodę na to co teraz stoi i płonie. Zapewne po sromotnej przegranej w referendum będą próbować tak samo zabudować Poligon i każdą inną lokalizację, której miejski plan zagospodarowania przestrzennego nie uwzględnia 13piętrowców. Pytanie czy to bezpieczne by ta firma niszczyła zieleń i stwarzają zagrożenie dla mieszkańców Lublina. Bo o uczciwości to już nie ma co wspominać"
 No to ładnie, warto przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkalowac TBV? Prosze pprzyjechac na jedna z budów gdzie pan Piotr B. Jeden z szych TBV wyzywa ludzi od deb..i poj....cow itp. Gdzie wielcy kierownicy chcac odreagowac mówią że z robolami nie beda rozmawiac (Pozdrowienia dla kierownika Henryka). Gdzie zamiast dopilnować roboty to lepiej wyrzywac sie na ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem zabudowy Górek , wręcz przeciwnie , ale robienie sensacji ze zwykłej awarii budowlanej ( co każdemu wykonawcy moze się kiedyś zdarzyć ) jest trochę nie na miejscu. Najważniejsze jest to, że nikt nie zginął . Niezaleznie więc od sympatii bądź antypatii do TBV czy też osobiście prezesa Dzioby sugarował bym powstrzymanie się od hejtu w takiej sytuacji. Należy współczuć tym którzy kupili tam mieszkania i zostali w jakiś sposób poszkodowani ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolennikiem zabudowy Górek , wręcz przeciwnie , ale robienie sensacji ze zwykłej awarii budowlanej ( co każdemu wykonawcy moze się kiedyś zdarzyć ) jest trochę nie na miejscu. Najważniejsze jest to, że nikt nie zginął . Niezaleznie więc od sympatii bądź antypatii do TBV czy też osobiście prezesa Dzioby sugarował bym powstrzymanie się od hejtu w takiej sytuacji. Należy współczuć tym którzy kupili tam mieszkania i zostali w jakiś sposób poszkodowani ...
Zwykła awaria budowlana i 20. jednostek SP? Na szczęście lokale mieszkalne są w trakcie wykańczania, co powoduje, że w większości niezasiedlone. Tylko dzięki temu nie było paniki i skakania z okien prosto na beton, bo w przeciwieństwie do sąsiedztwa, to tam pod oknami nie uświadczysznaturalnej trawy, krzaków i drzew . Problem właścicieli polega na tym, że zobowiązywali dewelopera do wybudowania „hotelu studenckiego”, w którym kupowali lokale mieszkalne. Jeszcze raz powtórzę, że na szczęście mieszkania są dopiero w fazie wykańczania, a podziemne garaże świecą jeszcze pustkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy tylko w Polsce. W żadnym innym kraju, ludzie nie potrafiliby się cieszyć z cudzego nieszczęścia. To jest po prostu dramat.
 święta racja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołym okiem widać, że część wpisów pisze konkurencja. TBV mnie ani grzeje ani ziębi, ale faktycznie poziom niektórych wpisów szkalujących tę firmę, jest doprawdy żenujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filipowicz na majówkę wypuścili Cię z Abramowic? Winszuję.
Dla ciebie Pan Filipowicz. Uważaj, byś nie wylądował(a) tam, gdzie w swoich urojeniach widzisz innych. Tak na marginesie, to za spowodowanie zagrożenia zdrowia i życia innych nie łatwo o status osoby niezrównoważonej psychicznie, co oznacza, że możesz wylądować niekoniecznie tam, gdzie widzisz innych, a w innej części Dzielnicy Dziesiąta.
na pana to trzeba sobie zasłużyć, ty jesteś zwykłym klaunem z którego każdy normalny mieszkaniec tego miasta się śmieje
polityczny altruista, czy specjalista od "odstępnego" za mieszkania budowane w "hotelu studenckim"? śmiech to zdrowie. uważajcie żeby tylko nie zakończył się płaczem, bo każdy "normalny" mieszkaniec tego miasta może się mocno umoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam na podpalenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ tu debili się zbiegło, masakra. A najsmutniejsze, że dużą część komentarzy dodają opłacone trolliska z Nowogrodzkiej, w celu szczucia i podgrzania atmosfery.
 To może być jeden troll. Z mojej obserwacji wynika, że to ludzkie ścierwo przesiaduje na DW od rana do wieczora i dodaje w ciągu dnia dość pokaźną liczbę hejterskich postów a właściwie "POstów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W punkt napisane. Polacy to zawistny naród. Widać to zwłaszcza na wschodzie kraju. Nie do pojęcia, żeby cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy taki dymek jest rakotwórczy?. Jezeli tak, to pdziwiam tych, którzy chcą 80 takich dymiacych domków na Gorkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto POzwolił na postainie takiej betonowej makabryły bez grama zieleni dookoła? Czuć w tym rękę ratuszowego dewelo-kamerdynera, który POdobny krajobraz widziałby chętnie na zielonych płucach Lublina, którymi są Górki Czechowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...